NUO GAMYBOS IKI PAKAVIMO – VISUR SIEKIAME NAUDOTI PERDIRBTUS IŠTEKLIUS

Siekiame, kad visos mūsų produktų sudedamosios dalys darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Mūsų produktai daugiausia gaminami iš perdirbto popieriaus, kurį superkame iš kuo artimesnių vietų. Produktus pakuojame į ekologiškas pakuotes, gaminamas iš folijos, kurios sudėtyje yra mažiausiai 50 proc. perdirbto plastiko. Taigi jūsų namuose rūšiuojamos plastikinės pakuotės atgimsta „Serla“ pakuočių pavidalu. Taip vertingi ištekliai panaudojami dar kartą.  

PRODUKTAI, KURIŲ UŽTENKA ILGAM – PROTINGAS PASIRINKIMAS JŪSŲ KIŠENEI IR APLINKAI

Ilgai tarnaujantys produktai atspindi mūsų filosofiją. Būtent todėl, mūsų gaminamų popieriaus ritinių užtenka ilgam laikui, o mūsų siūlomą pusės lapelio virtuvinį popierių galėsite rečiau keisti. Aplinkosaugos požiūriu tai reiškia mažesnes transporto sąnaudas ir mažesnį išmetamųjų teršalų kiekį. Štai kodėl gaminame popierių, kurį galėsite naudoti ilgai ne tik dėl jo kiekio, bet ir dėl lapelių storumo bei kokybės.

GAMINAMAS ARTI JŪSŲ

Popieriaus gaminius gaminame, kuo arčiau Jūsų. Didžiuojamės, būdami bendruomenės dalimi ir galėdami paremti vietos ekonomiką. Rinkdamiesi „Serlą“ produkciją, padėsite užtikrinti trumpesnes bei efektyvesnes transportavimo galimybes.

Argi tai ne puiku? 

Mūsų tinklalapyje naudojami slapukai, kad naršymas būtų patogesnis ir asmeniškesnis. Naudodamiesi mūsų puslapiu sutinkate, kad mes naudotume slapukus. Sužinokite daugiau. Uždaryti